נגריות בירושלים

פריטי עץ הינם דבר די מופלא, כאשר ניתן לעשות בהם שימוש החל מארונות מטבח, שולחנות לסלון ועד לארונות ומיטות לחדרי הילדים. כיום נוכל למצוא מגוון רחב של דגמים וסוגים שונים בחנויות הגדולות שנמצאות בפריסה ארצית, אבל מי מאיתנו לא חולם על עיצוב פריט שיש רק לו? איזה שהוא שולחן אוכל שבו אפשר לארח את כל המשפחה ולהתאים את סדר הישיבה והאנשים אל השולחן שיאחר אותם? את העיצוב האישי שלכם תוכלו למצוא על ידי נגר מקצועי, בעל ניסיון וידיים שמנגנות על עץ. ובשביל למצוא אחד כזה, יצאנו לחפש נגר ארונות בירושלים.

עשה זאת בעצמך

אחת מהנגריות המרעננות נמצאת ברחוב "צרת 13", היא מספקת חיתוכים לכל סוגי העץ החל מפלטות מכל הגוונים והסוגים ועד לדיקטים שונים להרכבה. הנגרייה מבצעת את החיתוכים על פי דרישות הלקוח, החל ממדפים, כונניות, שולחנות, ספריות ועוד ועוד. בנוסף לכל אלו מעניקים ב"נגריית יוטבת-עשה זאת בעצמך" גם שירותי ייעוץ וליווי בחינם.

נגריית ירושלים

נגריית ירושלים מחזיקה בותק של מעל לעשרים שנים בייצור רהיטי עץ, עם התחייבות לעמידה בזמנים, מחירים נוחים ועבודה ישרה! בפרויקטים שנכללים תחת "נגריית ירושלים" ניתן למצוא אמבטיות, ארונות מטבח/בגדים, שולחנות סלון ועוד!  את נגריית ירושלים ניתן למצוא ברחוב "משה קליימן" 6.

ליאור שלום עבודות נגרות

חברת ליאור שלום עבודות נגרות ישנו ותק שעולה מעל ל20 שנים, והיא עובדת עם לקוחות פרטיים, אדריכלים ומוסדות שונים ברחבי הארץ. העבודות שמבצעת חברת ליאור לשום עבודות נגרות, כוללות בין היתר מטבחים, קירות עץ, דלפקים למשרדים ומוסדות וחידושים למגוון רחב של רהיטי עץ. את נגריית ליאור שלום תוכלו למצוא ברחוב חרשי ברזל 1.

עץ לדעת

עץ לדעת מבצעת מגוון רחב של עבודות עץ, אך יחד עם זאת גם מעניקה מגוון פתרונות רחב של רהיטי עץ. החל מחידוש ארונות מטבח ועיצוב אישי שלהם, ועד לעמדות מחשב אשר עשויות ממספר רחב של חומרים וניתן למצוא גם מגוון רחב של סוגי עץ, עבודות פרזול ועוד. את עץ לדעת תוכלו למצוא ברחוב הגלגל 4 שבאזור התעשייה תלפיות.