משפחת סימפסון

את סידרת הסימפסונים שהחלה לפני למעלה משלושים שנה התחלנו לראות עוד כשהיה ערוץ שידור אחד, אותה משפחה אמריקאית שנצבעה בצהוב תפסה מקום של קבע ברצועות זמן שנחשבת היום ליקרה מאוד , יוצרי הסדרה ידעו תמיד לשלב את ההומור והבדיחות האמריקאיות שהיו שוות לצופים רבים זמן איכות שלא היו מוותרים עליו ותמיד גם ציפינו שתגיע כזו שתצחיק אותנו בקולי קולות .

קשה היום אפילו להסביר עד כמה המשפחה הזאת הייתה פופולרית איפה היה אפשר לראות המשפחה הזאת על מוצרי מזון צעצועים קופסאות גפרורים ועוד מקומות רבים וטובים .

איך הפכה משפחת סימפסון לתוכנית הוותיקה בעולם

בשביל אותם רגעים שאנחנו מתגלגלים מצחוק חיכינו בהמתנה מתוחה ימים רבים עד שעבר אותו שבוע כדי להגיע לאותו רגע למשל שהומר נפל מהצוק התגלגל שם על כול האבנים מגיע מסוק מרים אותו לתוך האמבולנס ואותו אמבולנס בהמשך נכנס שוב בעץ כדי שהומר שוב יתגלגל מהצוק שזה רגע ששווה את כול השבוע שחיכיתי ממש כך הריגוש הזה היה שווה את הכול .

הסדרה עברה במשך עשרות השנים שינויים לא מעטים שהיו מושפעים מזה שצריך להעלות עוד פרק אחד לאוויר לכן צריך לבנות דמות כזו או אחרת מה שבהכרח גרם לזה שהרמה של הסדרה ירדה ולמרות זאת עדין אפשר היה לראות שהיא מחזיקה רייטינג אבל יחד עם זאת לאורך השנים הדמויות שבאו אי שם משנות התשעים כבר לא היו רלוונטיות בימינו .

סדרה צריכה לעמוד בקצב ההתפתחות למעשה יוצר הסדרה מאט גריינינג רצה להעביר מסרים של מה קורה באמת בחברה האמריקאית כמו ההתפתחות של אותם ילדים הגדלים ודורשים ומתחצפים ופה רואים שהמשפחה מתקשה לתפקד ולא באמת יודעת איך ממשיכים הלאה .

סדרה טלוויזיונית צריכה לגרום לך להשתוקק שיעבור כבר השבוע כדי שאוכל שוב לצפות בה או נקרא לזה גם סוג כזה של חיסרון שמתדלק אותך טוב עד שאתה כבר בסוג של מתח ואפילו משתף את הסובבים אותך בדבר ולמעשה הסימפסונים בשנים האחרונות מתחו את הסדרה בצורה מאוד מלאכותית כך שזה איבד גובה ועניין אבל נזכור את הסדרה באהבה גדולה בהחלט אבן דרך .